Partneři

Pro dosažení perfektních výsledků je třeba spolupracovat s těmi nejlepšími.

Proto naše firma při své činnosti spolupracuje výhradně se špičkovými odborníky ve svém oboru. Ať je to v oblasti software: Microsoft, Avast, v hardware: Intel, DELL, HP, či Cisco. V zabezpečení dat jsou to Secunet, Watchguard či IDQuantique.


L2K spol. s r.o. se v roce 2017 stala oficiálním zastoupením špičkové německé firmy Secunet Security Networks AG pro Českou republiku. Součástí portfolia firmy Secunet jsou výrobky řady Sina které tvoří komplexní systém pro práci s elektronickými klasifikovanými informacemi. Řadu Sina tvoří šifrátory na vrstvě L2 i L3, pracovní stanice pro šifrované spojení , datové diody pro oddělení klasifikovaného prostředí od veřejného a zamezení úniku dat, a to vše s certifikací pro EU i NATO, pro různé stupně utajení a různé přenosové rychlosti. Samozřejmě pracujeme na tom, aby vybrané prostředky mohly být použity pro ochranu utajovaných skutečností v ČR dle zákona 412/2005 Sb.


Již dlouhou dobu jsme partnerem americké firmy Watchguard. Tato firma je světovým leaderem v oblasti firewallů a zabezpečení LAN a WLAN před hrozbami z internetu. Její řešení dokáží uspokojit jak domácí uživatele SOHO, tak i velké providery a firmy poskytující cloudové služby.


Déle než 10let také spolupracujeme se Švýcarskou firmou IDQuantique, která je jedničkou v oblasti praktického využití kvantové kryptografie.

Kontakt
L2K spol. s r.o.
Bulharská 44
101 00 Praha 10

Tel. +420 272 732 358
L2K (zavináč) L2K (tečka) CZ